Bunu yapan Helldivers 2 oyuncuları yenilmiyor

Geliştiriciler, yeni bot Gunship fabrikalarının sadece Hellbomb’lar ile yok edilebileceğini doğruladı. Bu bilgi, oyunun en zorlu düşman yapılarını nasıl alt edeceğinize dair stratejinizi kökten değiştirebilir. Oyuncuların bu yeni taktikle donanımını yeniden düzenlemesi ve Helldivers evreninde zafer kazanmak için daha akıllıca hareket etmesi gerekiyor.

Helldivers 2 oyununun co-op atış alanlarını kasıp kavuran Gunship’lerin yaratıldığı fabrikaların nasıl yok edileceği oyuncular arasında büyük bir tartışma konusu olmuştu. Bu hafta oyuna eklenen Automaton dronları, askerler üzerine dehşet saçıyordu. Oyuncular, bu metal kuşlardan kurtulmak için Gunship’leri üreten fabrikaları yok etmek zorunda; ancak bu, söylenenden daha zor bir iş. Gunship’ler havada cirit atarken, bir Hellbomb kurmak aşırı uzun bir süreç gibi gelebilir. Bu yüzden Helldivers, oyunun sahip olduğu hemen hemen her patlayıcı Stratejemi ile denemeler yaptı: Orbital Lazerler, Kesin Vuruşlar, 500kb Bombalar, sayısız Quasar Cannon atışı. Ancak hiçbiri işe yaramadı ve sonunda fabrikaları yok etmenin tek çözümünün Hellbomb olduğu doğrulandı.

Bunu yapan Helldivers 2 oyuncuları yenilmiyor

4 Nisan’da bir oyuncu, oyunun Discord kanalına “Gunship fabrikalarını yok etmek için Hellbomb dışında başka nasıl bir yol izleyebilirim?” diye sordu. Topluluk yöneticisi Spitz’in yanıtı netti: “Şu anda onları yok edebilecek tek şey Hellbomb.” Aniden, uzay yengeçlerine demokrasi yaymak için daha iyi kullanılabilecek tüm o boşa harcanmış Stratejilerin hatıraları gözümün önüne geldi.

Bu zorlu Gunship fabrikaları, Helldivers 2 oyuncularının şu anda Automaton tehdidini sona erdirmek için yeni Büyük Görevi tamamlamaya çalışırken savaş çabalarının yanında büyük bir engel oluşturuyor. Automaton ana gezegenlerine yapılan saldırı başarısızlıkla sonuçlansa bile, dalgıçlar gelecek hafta patlayıcı silahlar ve patlamaya dirençli zırh ekleyen yepyeni bir Premium Warbond’u dört gözle bekleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir